Operátor výroby

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod v Mladé Boleslavi zabývající se výrobou výfukových systémů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Popis pozice:

  • Dodržuje zásady bezpečnosti práce na svém pracovišti.
  • Odpovídá za správné provedení výrobní operace dle technologického postupu.
  • Odpovídá za správnou kontrolu provedené operace dle návodky.
  • Odpovídá za údržbu pracoviště dle návodky.
  • Aktivně se účastní programu neustálého zlepšování.
  • NEBOJTE SE, VŠE VÁS NAUČÍME :)

Požadujeme:

  • Zaměstnance s ochotou učit se novým věcem :).

Uvítáme:

  • Praxe ve výrobním závodě (automotive) výhodou.
  • Svářečský průkaz výhodou.

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s možností kariérního postupu.
  • Zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu.
  • Možnost zajištění ubytování.
  • Náborový a semestrální bonus - 13. mzda.
  • Příspěvek na dojížění nad 20 km.
  • Závodní jídelna s možností dotované stravy.

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Omastová