Operátor výroby - Náborový příspěvek 7 000 CZK

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.
Pro náš závod u Plzně zabývající se výrobou autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

!!! Staňte se součástí Faurecie !!!

Kompletujeme zde sedací systémy do automobilů BMW. Máme přibližně 1000 zaměstnanců. Pracujeme ve třísměnném provozu.

Požadujeme:

Jste připravený pracovat v třísměnném provozu?
Máte zkušenost z linkové výroby výrobního závodu?

Pracovní náplň

• Kompletace sedacích systémů na výrobní lince
• Příprava dílů a pracoviště při střídání směn
• Plnění kvantitativních požadavků výroby

Nabízíme:

• Mzda až 25 000 Kč měsíčně
• Náborový příspěvek 7 000 CZK
• Ubytování ZDARMA, po dobu 3 měsíců, pak 104kč/DEN !!! nebo příspěvek na ubytování až 20 000 CZK
• Stravování v závodní kantýně zdarma
• Příspěvek na dopravu nebo autobusový svoz ZDARMA
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Služby fyzioterapeuta na pracovišti zdarma
• Možnost profesního růstu

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Zaujala vás naše nabídka? Tak nás zkontaktujte na telefonním čísle 601 256 175 nebo na mailové adrese faurecia.plzen@faurecia.com, případně volejte ZDARMA - ZELENOU LINKU 800 123 295.

Kontakt

Faurecia Group
Jaroslava Viktorová