Operátor logistiky - řidič VZV Nýřany nábor. příspěvek 7000

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.
Pro náš závod u Plzně zabývající se výrobou autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

!!! Staňte se součástí Faurecie !!!

Jste držitelem řidičského oprávnění na VZV s praxí na dlouhých vidlích?
Jste připravený pracovat v třísměnném provozu?

Tak hledáme právě Vás!!!

Pracovní náplň:

• Nakládání a vykládání kamionů
• Kontrola dokumentace
• Skenování hotových výrobků

Požadujeme:

• Praxi s dlouhými vidlemi (možnost dodělat oprávnění na VZV)
• Ochotu pracovat v třísměnném provozu
• Spolehlivost
• Základní znalost aplikace Word, Excel

Nabízíme:

• Mzda až 25 000 CZK měsíčně
• Náborový příspěvek 7 000 CZK
• Stravování zdarma
• Ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců , poté 104kč/DEN nebo příspěvek na ubytování až 20 000 CZK
• Příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem (např. Plzeň, Stříbro, Horšovský Týn a jiné)
• Služby fyzioterapeuta primo na pracovišti

a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod!!!!

Nástup možný ihned.

Zaujala vás naše nabídka? Tak nás zkontaktujte na telefonním čísle 601 256 175 nebo na mailové adrese faurecia.plzen@faurecia.com, případně volejte ZDARMA - ZELENOU LINKU 800 123 295.

Kontakt

Faurecia Group
Jaroslava Viktorová