Born to be Faurecian

Společnost Faurecia je celosvětovým výrobcem dílů pro automobilový průmysl. Jsme odborníci na design a výrobu třech hlavních automobilových modulů: sedadel, součástí automobilových interiérů a výfukových systémů. Naše společnost je šestým největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl.

Pro náš závod v Mladé Boleslavi zabývající se výrobou výfukových systémů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Údržbář elektrikář

Popis pozice:

  • Provádění preventivních prohlídek strojů.
  • Výroba a úprava pracovního zařízení.
  • Údržba plynové zařízení, svářecích pracovišť, kompresorů, zdvihacích zařízení, hydraulického zařízení, atd.
  • Údržba a servis trafostanic a elektrických rozvodů.
  • Údržba a servis výrobních linek lisovacích a svařovacích zařízení.
  • Opravy a údržby světelných závor a jiných bezpečnostních prvků.
  • Správa a skladové hospodářství náhradních dílů ke strojům.
  • Obsluha a vedení provozních řádů.

Požadujeme:

  • Praxe min. 2 roky v oboru údržbář v automobilovém průmyslu.
  • SŠ / SOU s maturitou.
  • Znalost práce na PC.
  • Znalost obsluhy plynového a tlakového zařízení.
  • Splnění podmínek vyhlášky č. 50/1978.
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti.

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti.
  • Práci v mladém kolektivu.
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Bonus systém pro zaměstnance.

Kontakt

Faurecia Group
Veronika Sudíková

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí