Operátor logistiky / manipulant / řidič VZV

Přijmeme pracovníky do logistiky! Co budete dělat:

- Činnosti v logistice a skladu v prostorách výrobního závodu
- Kontrolovat příchozí a odchozí dodávky
- Zavážet výrobní linky výrobním materiálem dle požadavků výroby
- Připravovat a nakládat hotové výrobky pro expedici
- Účastnit se na pravidelných poradách

Co nabízíme:

- Stabilní zaměstnání - smlouva na dobu neurčitou
- První dny v práci strávíte ve školící místnosti, kde Vám představíme společnost, základy bezpečnosti práce a vyzkoušíte si práci v provozu "nanečisto"
- Zajímavý náborový příspěvek 12 000,-
- Odměna za doporučení dalších nových kolegů 20 000,-
- Roční bonus, měsíční odměny za mimořádnou aktivitu
- Možnost využít organizované autobusové dopravy do zaměstnání
- Možnost získání praxe a dalšího kariérního postupu
- 5 týdnů dovolené a další zajímavé benefity
-Dotované stravování ve firemní jídelně
- Uvítací balíček
- Průkaz na VZV můžete získat u nás

Co požadujeme:

- Zodpovědný přístup k práci
- Pečlivost
- Schopnost práce ve 3-směnném provozu

Těšíme se na Vás!

Kontakt

Faurecia Interior Systems Bohemia s.r.o.
Mgr. Michaela Šmelhausová
Plazy 100
293 01  Mladá Boleslav
ČR
Telefon: +420 727 814 256