Windows & Systems Administrator

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod v Mladé Boleslavi zabývající se výrobou výfukových systémů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Základní informace:

Naše IT divize (Group Information Systems) hledá nového člena týmu na pozici Windows & Systems Administrátora, který bude zodpovědný za správu našich systémů a serverů po celém světě. Místo výkonu práce je Mladá Boleslav.

Náplň práce:

  • Správa aplikací (SAP MII, JIT, traceability) a jejich implementace
  • Úzká spolupráce s Development centry (L3 support), analytiky, project managementem i v rámci týmu
  • Instalace a konfigurace nástrojů/systémů používaných ve všech závodech Faurecia
  • Školení uživatelů
  • Definování standardů
  • Zajištění monitorování systémů
  • Cestování do zahraničí (cca 10% času)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Plynulá znalost angličtiny je podmínkou
  • Minimálně 2 roky zkušeností s Windows 2008 a novější
  • Znalost SQL a VMware výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Motivující multikulturní prostředí a stabilní zázemí prosperující společnosti
  • Každodenní používání anglického jazyka
  • Zcela nové a moderní kancelářské prostory
  • Pozice podporující globální IT služby
  • Transparentní kariéru s možností učit se novým věcem a růst v rámci IT
  • Možnost navštěvovat jazykové kurzy zdarma
  • Po 1. roce ve společnosti 1 týden dovolené navíc
  • 13. plat (motivačně výkonnostní bonus)
  • Zvýhodněné závodní stravování
  • Výrazné slevy pro některé modely automobilů vyrobených ve spolupráci s Faurecia

Kontakt

Faurecia Česká republika
Lenka Hauptmanová
Telefon: 702 124 818