Born to be Faurecian

Společnost Faurecia charakterizuje vášeň pro automobily. Jsme odborníci na design a výrobu tří hlavních automobilových modulů: sedadel, součástí automobilových interiérů a výfukových systémů. Jsme 6. největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl.

Specialista pro automatizaci a digitalizaci / BAKOV

NÁPLŇ PRÁCE

- Analýza potenciálu automatizace napříč výrobním závodem
- Zpracování studie včetně návratnosti
- Tvorba specifikace pro RFQ
- Požadavek na investici
- Komunikace s dodavatelem
- Instalace, odladění, oživení a předání do série
- Implementace digitalizace napříč výrobním závodem (tvorba sítě, definice HW a SW požadavků, instalace a oživení)

POŽADUJEME

- zkušenost s automatizací a automotive procesy/všeobecné technické zkušenosti
- autonomní jednání
- energický přístup
- koordinační a komunikační dovednosti
- AJ na komunikační úrovni

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost využití angličtiny na denní bázi
  • Přátelský a ochotný kolektiv
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Cafeteria
  • Závodní stravování
  • 13. mzda
  • Služební telefon, notebook

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Štolová
Horka 34
294 01  Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 702 168 341

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí