Born to be Faurecian

Společnost Faurecia charakterizuje vášeň pro automobily. Jsme odborníci na design a výrobu tří hlavních automobilových modulů: sedadel, součástí automobilových interiérů a výfukových systémů. Jsme 6. největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl. Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

PPTL - Plant Program Team Leader_FAS (výroba autosedaček)

Popis pozice

• zodpovědnost za náběh programu v závodě od designu produktu až po validaci výrobní linky zákazníkem plus podpora výrobního oddělení 6 měsíců po SOP;
• spolupráce s interním týmem v rámci závodu (logistika, kvalita, výroba,..) a koordinace s programovým týmem (Německo, Francie,...);
• zodpovědnost za přípravu a validaci veškeré dokumentace (P-FMEA, Control Plan, Pracovní návodky,…);
• spolupráce s interním týmem ECR koordinátorů (technické modifikace nových i stávajících produktů).

Požadujeme:

• VŠ technického směru;
• praxe v oboru automotive minimálně 2 roky (vedení projektů);
• výborná znalost AJ (NJ výhodou);
• uživatelská znalost MS Office a programu CAD, SAP;
• odolnost vůči stresu;
• časová flexibilita;
• samostatnost;
• výborné komunikační a vyjednávací schopnosti.

Nabízíme

• práce s moderními technologiemi pro výrobu sedačkových rámů;
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti;
• možnost karierního růstu v automotive průmyslu, mobilita napříč závody Faurecia po celém světě;
• zajímavý benefitní balíček - příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění, jazykové kurzy …;
• získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu;
• práce v mladém a dynamickém kolektivu.

Kontakt

Faurecia Group
Kateřina Khunová
Průmyslová 466
39 701  Písek-Písek
Česká republika

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí