Born to be Faurecian

Společnost Faurecia charakterizuje vášeň pro automobily. Jsme odborníci na design a výrobu tří hlavních automobilových modulů: sedadel, součástí automobilových interiérů a výfukových systémů. Jsme 6. největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl.

PRODUCTION MANAGER / BAKOV

NÁPLŇ PRÁCE

• Odpovědnost za plynulý chod automotive výroby v požadované kvalitě, množství a termínech
• Optimalizace, plánování a definování výrobních procesů; inovace a implementace nových postupů
• Tvorba strategií na optimalizaci materiálových a personálních nákladů
• Řešení výrobních chyb, odhalování jejich příčin, stanovení nápravných opatření
• Dohled nad tvorbou výrobních plánů, sledování využití výrobní kapacity
• Dohled na produktivitu výroby
• Řízení týmu směnových mistrů, team lídrů, svářečů a operátorů ve výrobě (100 zaměstnanců celkem) včetně denních operativních meetingů a reportingu

POŽADUJEME

  • VŠ technického směru
  • Aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Praxi na obdobné pozici v automotive min. 3 roky
  • Silnou osobnost s výbornými organizačními a komunikačními schopnostmi, schopnou zvládat stresové situace

NABÍZÍME

  • Práci, kde o překvapení není nouze – u nás stereotyp nehledejte
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Služební telefon (iPhone) a notebook
  • 13. plat
  • Cafeteria/Flexi pasy
  • Dotované závodní stravování
  • Nadstandardní finanční ohodnocení

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Štolová
Horka 34
294 01  Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 702 168 341

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí