Born to be Faurecian

''Technical perfection and automotive passion!''
New trends and expectations are reshaping the automotive industry. Inspired by the exciting new challenges associated with this revolution, Faurecia anticipates the future of mobility developing cutting-edge solutions for smart life on board and sustainable mobility.
If you’re willing to contribute and create value for tomorrow’s cleaner and smarter mobility, Faurecia is the place to be.

Supervizor výroby

Popis pozice:

  • Vedení 15-25 operátorů - dělníků
  • Zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách
  • Plánování rozložení lidí k linkám na další dny a na týdenní bázi
  • Report denní výroby
  • Zajištění pravidelného toku informací v týmu - pravidelné informační schůzky
  • Zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek

Požadujeme:

  • SŠ / SOU
  • Zkušenosti se SAP podmínkou
  • Znalost práce na PC
  • Schopnost vést celou směnu
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost jazykových kurzů i jiných školení
  • Dotované závodní stravování
  • Dotovaná doprava ze tří směnů (Hrádek nad Nisou, Hořice, Česká Lípa)
  • Příplatky za směnnost
  • Příplatek na zdraví
  • 13. plat vyplácený semestrálně
  • Cafeteria, flexi pasy

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Štolová
Horka 34
294 01  Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 702 168 341

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018