Born to be Faurecian

''Technical perfection and automotive passion!''
New trends and expectations are reshaping the automotive industry. Inspired by the exciting new challenges associated with this revolution, Faurecia anticipates the future of mobility developing cutting-edge solutions for smart life on board and sustainable mobility.
If you’re willing to contribute and create value for tomorrow’s cleaner and smarter mobility, Faurecia is the place to be.

Vedoucí výrobního úseku

Hledáme pro všechny naše závody vedoucí výrobních úseků

Hledáme na jednu z našich nejlepších pozic ve výrobě. Je nejlepší pro toho, kdo rád pracuje s lidmi, je s nimi v každodenním kontaktu a zajímají ho. Proč je tahle Pozice zajímavá? Máte svůj tým, který musíte zkušeně řídit. Ten tým na Vás spoléhá stejně jako firma, pro kterou jste klíčovým pojítkem mezi operátory a fungujícím výrobním procesem.

Co budete dělat?

ovedete tým dělníků. S tím je spojené plánování, jejich nábor, zaučení a rozložení na směnách. Zároveň budete mít na starost plnění výroby, infomovanost o aktuálním stavu, sledování vývoj. Musíte také dohlížet na dodržování bezpečnostních pravidel a mít přehled o toku materiálu. Bez Vás a Vašeho vedení nemůže výrobní jednotka dobře fungovat.
Pokud si spolupráci v týmech dobře nastavíte, budete ji muset udržet a dál kolegy motivovat, k čemuž vám dáme mnoho nástrojů. Workshopy, tréninky, meetigy. Musíte přece vědět, kde se co nového uděje 

Jaká je práce u nás?

Jsme nadnárodní firma, nabídneme Vám práci u které je vidět její výsledek a smysl. Budete pracovat v prostředí výrobního závodu ve směnném provozu, denně řídit svůj tým a hlavně, pokud Vás Vaše práce bude bavit a dáte do ní všechno, velmi rychle kariérně porostete. Často jsou ze schopných vedoucí naši budoucí mažeři výroby.

Kým se stanete?

Naučíme Vás maximum. V rámci školící Faurecia Akademie Vás naučíme vše potřebné, nenecháme Vás plavat. Je zde možnost výuky cizího jazyka, kariérního růstu, rozšíření manažerských a technických kompetencí.

Kontakt

Faurecia Česká republika
Lenka Hauptmanová
Telefon: 702 124 818

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018