Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Vedoucí výrobního úseku

Hledáme pro všechny naše závody vedoucí výrobních úseků

Hledáme na jednu z našich nejlepších pozic ve výrobě. Je nejlepší pro toho, kdo rád pracuje s lidmi, je s nimi v každodenním kontaktu a zajímají ho. Proč je tahle Pozice zajímavá? Máte svůj tým, který musíte zkušeně řídit. Ten tým na Vás spoléhá stejně jako firma, pro kterou jste klíčovým pojítkem mezi operátory a fungujícím výrobním procesem.

Co budete dělat?

ovedete tým dělníků. S tím je spojené plánování, jejich nábor, zaučení a rozložení na směnách. Zároveň budete mít na starost plnění výroby, infomovanost o aktuálním stavu, sledování vývoj. Musíte také dohlížet na dodržování bezpečnostních pravidel a mít přehled o toku materiálu. Bez Vás a Vašeho vedení nemůže výrobní jednotka dobře fungovat.
Pokud si spolupráci v týmech dobře nastavíte, budete ji muset udržet a dál kolegy motivovat, k čemuž vám dáme mnoho nástrojů. Workshopy, tréninky, meetigy. Musíte přece vědět, kde se co nového uděje 

Jaká je práce u nás?

Jsme nadnárodní firma, nabídneme Vám práci u které je vidět její výsledek a smysl. Budete pracovat v prostředí výrobního závodu ve směnném provozu, denně řídit svůj tým a hlavně, pokud Vás Vaše práce bude bavit a dáte do ní všechno, velmi rychle kariérně porostete. Často jsou ze schopných vedoucí naši budoucí mažeři výroby.

Kým se stanete?

Naučíme Vás maximum. V rámci školící Faurecia Akademie Vás naučíme vše potřebné, nenecháme Vás plavat. Je zde možnost výuky cizího jazyka, kariérního růstu, rozšíření manažerských a technických kompetencí.

Kontakt

Faurecia Česká republika
Lenka Hauptmanová
Telefon: 702 124 818

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018