Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod u Plzně zabývající se montáží autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

BOZP Specialista/HSE Coordinator - Faurecia NÝŘANY

Zajímá Vás problematika bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie?

Nabízíme Vám zajímavou pozici z této oblasti, ve které se můžete plně realizovat.

Co budete dělat?

• Zodpovídat za kompletní legislativní agendu HSE Coordinator v týmu HSE společně s HSE Leaderem a HSE Traineem
• Auditovat pracovišťě, provádět hodnocení a prevenci rizik
• Evidovat revize a kontroly
• Spolupracovat při přípravě podkladů pro HSE Leadera
• Zajišťovat školení nových i stávajících zaměstnanců, návštěvníků i externích firem
• Zajišťovat reportování a jednání s úřady a evropskou divizí HSE v angličtině

Co požadujeme?

• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxi v oblasti BOZP min.3 roky
• Kvalifikaci v BOZP
• Kvalifikaci na OZO v PO nebo Podnikového ekologa - výhodou
• Základní znalost požární ochrany a životního prostředí
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Dobrou znalost práce na PC MS Office – Excel, Word, Outlook atd.
• Účinnou komunikaci na všech úrovních
• Organizační, plánovací a prezentační dovednosti
• Flexibilitu a schopnost týmové práce

Co nabízíme?

• Motivující finanční ohodnocení
• Půlroční bonusy
• Stravování zdarma
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Možnost profesního rozvoje

a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod.

Kontakt

Faurecia Group
Hana Petrlíková

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018