Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod u Plzně zabývající se montáží autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

CYCLE COUNT COORDINATOR (SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ)

Pracovní náplň:

• Denní kontrola stavu a optimalizace zásob
• Inventura zásob – plán, řízení inventury, korekce chyb
• Analýza inventurních rozdílů a aktualizace stavu zásob
• Spolupráce s finančním týmem a podpora auditu
• Preventivní opatření, které vedou k redukci nákladů

Požadujeme:

• Středoškolské vzdělání (ekonomického směru výhodou)
• Zkušenost z výrobní společnosti - automobilový průmysl - minimálně 2 roky
• Znalost logistických a finančních procesů
• Komunikativní znalost AJ (každodenní komunikace s kolegy)
• Dobré komunikační dovednosti
• Pokročilá znalost XPPS, EXCEL, SAP(výhodou)

Nabízíme:

• Nadstandardní plat
• Mobilní telefon, notebook
• Pololetní odměny
• Příspěvek na dopravu
• Obědy a kávu zdarma
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Vzdělávání šité na míru
• Šikovné zaměstnance podporujeme v kariérním růstu!

Kontakt

Faurecia Group
Hana Petrlíková

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018