Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod v Pardubicích zabývající se výrobou interiérů do automobilů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Materialista/seřizovač - Náborový příspěvek 15.000 Kč

Popis pozice

  • Příprava a zajištění řádného rozjezdu výroby dle pokynů mistra a hlavního seřizovače
  • Seřízení výroby dle procesních parametrů a pokynů technologa
  • Plnění výrobních rutin
  • Podpora výroby a neustálé zlepšování výrobního procesu
  • 3-směnný provoz
  • Čeká Vás řádné zaškolení (od materiálů po seřízení výroby)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání/vyučení v technickém oboru nebo min. 1 rok praxe (nejlépe na obdobné pozici)
  • Technické znalosti - manuální zručnost
  • Zkušenost s programování robotických zařízení (vstřikolisy)

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek - 5.000,- po uplynutí zkušební doby, 5.000,- po půl roce a 5.000,- po roce, který u nás strávíte :)
  • Řádné a poctivé zaškolení (od materiálů po seřízení výroby)
  • 5 týdnů dovolené
  • Půlroční prémie
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance 15.000,- Kč
  • Odměňovací systém Cafeteria
  • Nadstandardní výše příplatků za práci o víkendech
  • Nadstandardní příspěvek na stravování (oběd Vás vyjde v průměru na 15Kč, po odpracovaném roce v průměru na 5Kč)
  • Bonus za práci bez absence
  • Bonus za kvalitu v rámci celého týmu
  • Odměny k významným životním výročím
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění

Kontakt

Faurecia Group
Andrea Hutlova

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018