Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Vedoucí projektu

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spolupracovat na plánování nových produktů a projektů
  • Spolupracovat při instalaci nových nástrojů a strojů a zajišťovat proces jejich nastavení, spolupracovat s dalšími členy týmu
  • Sledovat a koordinovat zlepšování směřující k dosažení stanovené produktivity u nových projektů
  • Podporovat sériovou výrobu
  • Spolupracovat při řešení kvalitativních problémů (reklamace od zákazníků/QRCI)
  • Zajišťovat technologické změny během sériové výroby
  • Obdobné úkoly jako při náběhu nových projektů

POŽADUJEME:

  • VŠ v technickém oboru
  • AJ
  • Praxi s řízením projektu v automotive minimálně 2 roky
  • Zkušenost s řízením projektového týmu

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost využití angličtiny na denní bázi
  • Přátelský a ochotný kolektiv
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Cafeteria
  • Závodní stravování
  • Služební mobil, notebook

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Štolová
Horka 34
294 01  Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 702 168 341

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018