Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.
Pro náš závod u Plzně zabývající se výrobou autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

ECR koordinátor/koordinátorka změn Faurecia

Pracovní náplň na pozici Engineering Change Coordinator:

• Koordinace technických změn na produktu
• Správa kmenových dat ERP systému
• Organizace a účast na jednáních interních a zákaznických
• Koordinace a monitoring výběhu starých materiálů s důrazem na minimalizaci nákladů

Požadujeme:

• Středoškolské vzdělání (VŠ výhodou)
• Zkušenost z výrobní automobilové společnosti na podobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
• Dobrou znalost angličtiny
• Znalost německého jazyka - Intermediate
• MS Office
• Organizační dovednosti
• Komunikační dovednosti
• Analytické myšlení

Nabízíme:

• Motivující finanční ohodnocení
• Bonusový systém
• Stravování zdarma
• Příspěvek na dopravu
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání

Kontakt

Faurecia Group
Jaroslava Viktorová

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018