Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod v Mladé Boleslavi zabývající se výrobou výfukových systémů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Supervisor logistiky (automotive)

Náplň práce:

  • zodpovědnost za správný chod celého procesu logistiky (od příjmu materiálu po jeho expedici)
  • management podřízených (odměňování, rozvoj, organizace práce)
  • odpovědnost za kvalitu práce
  • kontrolní činnost k zajištění kvalitních služeb
  • odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce
  • pracovní zařazení ve třísměnném provozu

Požadavky:

  • min SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na řídící pozici v logistice min 2 roky
  • zkušenosti v automotive / strojírenském průmyslu výhodou
  • základní znalost AJ
  • samostatnost, konstruktivní myšlení
  • schopnost logického úsudku ve stresové situaci
  • dovednost stanovování priorit
  • oprávnění k řízení VZV výhodou
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost profesního růstu
  • zajímavou a různorodou práci
  • 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce
  • stravování v závodě
  • další odborné vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Omastová

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018