Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.
Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Gap Leader/Team leader

Náplň práce:

• školení operátorů v pracovních postupech ;
• střídání a náhrada operátorů v případě jejich absence ;
• zapnutí a vypnutí strojů, nastavení parametrů při změně výrobku ;
• výpomoc při práci na lince ;
• řešení problémů pomocí nástroje QRCI;
• odstraňování chyb a abnormalit chodu strojů a dodržování všech zásad bezpečnosti a ochrany životního prostředí;
• řízení a organizace práce výrobní směny, kontrola 5S;
• zprávy o produktivitě a kvalitě výroby, sledování indikátorů;
• splnění množstevních a kvalitativních požadavků dle požadavků zákazníka;
• uvolnění výroby , sledování zmetkovitosti;
• zajišťuje správný tok informací do a z týmu: účastní se denních meetingů s mistrem a vede denní meetingy s operátory.

Kvalifikace:

  • SŠ vzdělání/vyučení v technickém oboru , min. 2 roky praxe (nejlépe na obdobné pozici);
  • organizační schopnosti, základní znalost AJ;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • schopnost rychlé reakce při řešení poruch;
  • orientace v technické dokumentaci.

Nabízíme

  • práce s moderními technologiemi pro výrobu sedačkových rámů;
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti;
  • možnost karierního růstu v automotive průmyslu, mobilita napříč závody Faurecia po celém světě;
  • zajímavý benefitní balíček - příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění;
  • získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu;
  • práce v mladém a dynamickém kolektivu.

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Novotná

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018