Operátor výroby

Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí autosedaček hledáme nové kolegy

Přijmeme pracovníky do výroby! Co budete dělat:

  • vyrábět, kompletovat a kontrolovat vyráběné díly
  • dodržovat pokyny nadřízeného
  • zodpovídat za kvalitu své práce

Co nabízíme:

  • základní mzdu 16.300,- + směnné a výkonostní příplatky
  • první dny v práci strávíte ve školící místnosti, kde Vám představíme společnost, základy bezpečnosti práce a vyzkoušíte si práci v provozu "nanečisto"
  • zajímavý náborový příspěvek 8 000,-
  • odměna za doporučení dalších nových kolegů až 12 000,-
  • roční bonus a měsíční odměny za mimořádnou aktivitu
  • příspěvek na dopravu až 2 500,- měsíčně
  • možnost získání praxe a dalšího kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené po odpracování prvního roku a další zajímavé benefity
  • dotované stravování ve firemní jídelně
  • péče o pracovní oděvy

Co požadujeme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • manuální zručnost, pečlivost
  • schopnost práce ve 3-směnném provozu

Těšíme se na Vás!

Kontakt

Faurecia Group
Renáta Nejedlá
Telefon: 725 610 775