Born to be Faurecian

''Technical perfection and automotive passion!''
New trends and expectations are reshaping the automotive industry. Inspired by the exciting new challenges associated with this revolution, Faurecia anticipates the future of mobility developing cutting-edge solutions for smart life on board and sustainable mobility.
If you’re willing to contribute and create value for tomorrow’s cleaner and smarter mobility, Faurecia is the place to be.

HR Specialista Senior

CO BUDE NÁPLŇ TVÉ PRÁCE?

  • Kompletní agenda náborů kancelářských pozic (nábor, příprava smluv, adaptace, vstupní školení)
  • Pravidelný reporting směrem k divizi
  • Práce s personálními systémy (SAP, Taleo, PIMS)
  • Správa lékařských prohlídek
  • Vydávání firemního magazínu 4x ročně
  • Organizace víkedové dopravy zaměstnanců včetně analýzy nákladů za tuto dopravu
  • Správa pojistných událostí
  • Organizování teambuildingů a eventů

CO BYS MĚL/A SPLŇOVAT?

  • Praxe v HR minimálně 5 let (interní i externí HR), v automotive velkou výhodou
  • Zkušenost s nástroji náborů (LinkedIn, Facebook, Teamio)
  • Aktivní AJ slovem i písmem
  • Analytická osobnost
  • Časová flexibilita

CO TI NABÍDNEME?

  • Přátelský genderově vyvážený tým
  • 13. plat
  • Nadstandardní platové podmínky
  • Možnost kariérního růstu
  • Závodní stravování
  • Flexi pasy/Cafeteria system
  • Různorodou práci

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Štolová
Horka 34
294 01  Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 702 168 341

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018