Born to be Faurecian

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.
Pro náš závod u Plzně zabývající se výrobou autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Prototype Shop Engineer

Pracovní náplň na pozici:

Hledáme profesionály se zkušeností v oblasti zpracování textilních a jiných potahových materiálů v automobilovém průmyslu, kteří mají zájem podílet se na:

• Vytvoření prototypové šicí dílny
• Vedení malého týmu šiček
• Nových zajímavých projektech
• Komunikaci s dodavateli a zákazníkem

Požadujeme:

• Minimálně středoškolské vzdělání v oboru textilních technologií
• Velmi dobrou angličtinu/němčinu
• Dobré komunikační a argumentační dovednosti
• Být kreativní, představit si 3D výrobek a ten předělat na šablonu 2D
• Umět šít / rozumět střihům
• Rozumět látkám/kožence
• Práce v Autocad 2D nebo Accumark
• Povědomí o kůži a jejich chování při šití
• Rozumět švům
• Znalosti typů šicích stroju - pro dané typy švů
• Vyznat se ve střihačské technologii

Nabízíme:

• Neocenitelnou zkušenost s procesy u jednoho z předních světových výrobců v automobilovém oboru
• Zajímavé finanční podmínky
• Bonusový systém
• Příspěvek na dopravu
• Stravování na pracovišti zdarma
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost vzdělávání

a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod

Kontakt

Faurecia Group
Ludmila Vinterova

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018