Gap Leader - picking

Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí autosedaček hledáme nové kolegy

Pracovní náplň

• Vedení týmu OP pickingu, recepce a zóny přebalování materiálu;
• Odpovědnost za rozdělení činností a koordinace svého týmu na denní bázi;
• Školení a zvyšování dovedností svého týmu;
• Odpovědnost za sklad komponentů/BOP/, práce s WM light, práce v SAPu
• Vyplňování a dohled nad denními ukazateli skladu;
• Zodpovědnost a dohled nad správným prováděním cyklické inventury/CC/;
• Denní reporting mistrovi oddělení logistiky;
• Práce ve 3 směnném provozu;

Naše představa o Vás

Zkušenosti s vedením týmu
Praxe v oddělení logistiky výhodou
Organizační dovednosti
Samostatné jednání a uvažování
Zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
Znalost MS Office a SAP
Způsobilost k řízení VZV

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Možnost profesního růstu
Zajímavý benefitní balíček
Příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění
5 týdnů dovolené po odpracování 1 roku

Kontakt

Faurecia Group
Renáta Nejedlá
Telefon: 725 610 775