Born to be Faurecian

Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí autosedaček hledáme nové kolegy

Gap Leader expedice

Pracovní náplň

Vedení týmu řidičů VZV, oddělení příjmu materiálu a expedic
• Odpovědnost za rozdělení činností a koordinace svého týmu na denní bázi
• Školení a zvyšování dovedností svého týmu
• Odpovědnost za sklad finálních výrobků
• Vyplňování a dohled nad denními ukazateli skladu
• Expedice a příjem materiálu v SAP / MII
• Denní reporting mistrovi oddělení logistiky
• Práce ve 3 směnném provozu

Naše představa o Vás

•Zkušenosti s vedením týmu
•Praxe v oddělení logistiky výhodou
•Organizační dovednosti
•Samostatné jednání a uvažování
•Zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
•Znalost MS Office a SAP
•Způsobilost k řízení VZV

Nabízíme

•Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
•Možnosti profesního růstu
•Zajímavý benefitní balíček
•Příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění
•5 týdnů dovolené po odpracování 1 roku

Kontakt

Faurecia Group
Renáta Nejedlá

Proč Faurecia?

  • Zázemí jednoho z nejsilnějších hráčů na poli automotive
  • Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
  • Jistota osobního a kariérního růstu
  • Příjemné zaměstnanecké benefity
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
TOP Employer 2018