Vedoucí projektu

''Technical perfection and automotive passion!''
New trends and expectations are reshaping the automotive industry. Inspired by the exciting new challenges associated with this revolution, Faurecia anticipates the future of mobility developing cutting-edge solutions for smart life on board and sustainable mobility.
If you’re willing to contribute and create value for tomorrow’s cleaner and smarter mobility, Faurecia is the place to be.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spolupracovat na plánování nových produktů a projektů
  • Spolupracovat při instalaci nových nástrojů a strojů a zajišťovat proces jejich nastavení, spolupracovat s dalšími členy týmu
  • Sledovat a koordinovat zlepšování směřující k dosažení stanovené produktivity u nových projektů
  • Podporovat sériovou výrobu
  • Spolupracovat při řešení kvalitativních problémů (reklamace od zákazníků/QRCI)
  • Zajišťovat technologické změny během sériové výroby
  • Obdobné úkoly jako při náběhu nových projektů

POŽADUJEME:

  • VŠ v technickém oboru
  • AJ
  • Praxi s řízením projektu v automotive minimálně 2 roky
  • Zkušenost s řízením projektového týmu

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost využití angličtiny na denní bázi
  • Přátelský a ochotný kolektiv
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Cafeteria
  • Závodní stravování
  • Služební mobil, notebook

Kontakt

Faurecia Group
Tereza Štolová
Horka 34
294 01  Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 702 168 341