Supervisor / Mistr výroby

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod v Mladé Boleslavi zabývající se výrobou výfukových systémů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Popis pozice:

  • Vedení 15-25 operátorů - dělníků.
  • Zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách.
  • Plánování rozložení lidí k linkám na další dny a na týdenní bázi.
  • Účast na náboru nových zaměstnanců - operátorů.
  • Report denní výroby.
  • Zajištění pravidelného toku informací v týmu - pravidelné informační schůzky.
  • Zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek.

Požadujeme:

  • SŠ / SOU s maturitou.
  • Znalost práce na PC.
  • Schopnost vést celou směnu.
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti.

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti.
  • Práci v mladém kolektivu.
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Bonus systém pro zaměstnance.
  • Semestrální bonus.
  • Dovolenou až v délce 25 dní.

Kontakt

Faurecia Group
Tomas Prokop
Telefon: +420 601 059 385