MANAGER HSES/BOZP

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod v Mladé Boleslavi zabývající se výrobou výfukových systémů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Co budete dělat?

Budete členem top managementu společnosti.
Povedete tříčlenný tým.
Budete vytvářet návrh plánu BOZP.
Budete analyzovat rizika související s bezpečností práce.
Dále budete pracovat na zlepšení pracovních podmínek, bezpečnosti práce a požární ochrany.
Také budete organizovat a řídit audity BOZP.

Co budete potřebovat?

Zkušenosti z obdobné pozice
Znalosti související legislativy
Angličtinu pro každodenní řešení záležitostí se zahraničním managementem

Co Vám nabízíme?

Nadstandardní finanční ohodnocení
Manažerský bonus k platu, vyplácený 2x ročně
Firemní automobil i k soukromým účelům
Obědy zdarma
Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

Faurecia Group
Tomas Prokop
Telefon: +420 601 059 385