Koordinátor zlepšování FES a logistiky

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod v Pardubicích zabývající se výrobou interiérů do automobilů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Implementace metod štíhlé výroby v Logistice
  • Mapování a optimalizace toků materiálu
  • Realizace zlepšovatelských projektů a workshopů
  • Tvorba a zlepšování standardizované práce
  • Implementace digitalizace
  • Podpora implementace nových projektů

Požadujeme:

  • Komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • Technické vzdělání nebo odpovídající praxe v oboru (min. 2 roky ve výrobní firmě výhodou)
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem, technické a analytické myšlení, samostatnost
  • Pokročilá znalost MS Office – Excel, Power Point, Word. Znalost práce v SW AutoCad výhodou
  • Znalost metody LEAN - štíhlé výroby (VSM, SMED, 5S, Kaizen, TPM, Kanban) výhodou

Co Vám za to nabízíme?

  • Příjemný kolektiv
  • Práce v nadnárodní společnosti s potenciálem dalšího karierního růstu
  • Služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Půlroční prémie
  • Nadstandardní příspěvek na stravování (oběd Vás vyjde v průměru na 15Kč, po odpracovaném roce v průměru na 5Kč)
  • Příspěvek na dopravu
  • Zajímavé zaměstnanecké akce
  • Výplata vždy včas na účtu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

Faurecia Group
Andrea Hutlova