Specialista zákaznické kvality (CQA)

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.

Pro náš závod v Mladé Boleslavi zabývající se výrobou výfukových systémů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Co Vás čeká na dané pozici?

  • Organizace a podílení se na všech technických jednáních se zákazníkem.
  • Řešení technických problémů při výrobě.
  • Zajištění validace všech změn dle požadavků zákazníka.
  • Příprava podkladů pro Audit - VDA 6.3 (znalost modulu B výhodou).
  • Práce s B2B portálem.
  • Zodpovědnost za předsériovou a sériovou kvalitu.
  • Komunikace napříč jednotlivými odděleními závodu.

Ideální kandidát splňuje tyto požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
  • 3 až 5 let praxe v průmyslovém prostředí (ideálně v automobilovém průmyslu).
  • Dobrá znalost programu standardů, nástrojů a metod kvality.
  • Čtení technické dokumentace.
  • Znalost statistických metod výhodou.
  • Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou.
  • Němčina či jiný jazyk výhodou.
  • Uživatelská znalost MS Office, SAP.
  • Silná orientace na zákazníka.

Máme pro Vás připraveno:

  • Zaměstnání na HPP u leadra v oblasti automobilového průmyslu.
  • Finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem.
  • 13.plat (formou výkonnostního bonusu) a propracovaný systém benefitů.
  • Týden dovolené navíc.
  • Práci v moderním prostředí a s nejnovějšími technologiemi.
  • Mladý a dynamický kolektiv.
  • Závodní, dotované stravování.
  • Další odborné vzdělávání a rozvoj.

Je to na Vás!

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme! Kandidáty, kteří budou nejvíce odpovídat požadovanému profilu, si dovolíme přizvat k osobnímu pohovoru.

Kontakt

Faurecia Group
Tomas Prokop
Telefon: +420 601 059 385