Materialista/seřizovač-náborový příspěvek 12 000,-

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? Mezi naše prémiové zákazníky patří společnosti – BMW, Mercedes, Toyota a další. V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy pro nové projekty. Spojte svoji budoucnost s tou naší a podílejte se s námi na výrobě vozů skvělých značek!

Popis pozice

  • Příprava a zajištění řádného rozjezdu výroby dle pokynů mistra a hlavního seřizovače
  • Seřízení výroby dle procesních parametrů a pokynů technologa
  • Plnění výrobních rutin
  • Podpora výroby a neustálé zlepšování výrobního procesu
  • 3-směnný provoz
  • Čeká Vás řádné zaškolení (od materiálů po seřízení výroby)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání/vyučení v technickém oboru nebo min. 1 rok praxe (nejlépe na obdobné pozici)
  • Technické znalosti - manuální zručnost
  • Zkušenost s programování robotických zařízení (vstřikolisy)

Nabízíme:

  • Řádné a poctivé zaškolení (od materiálů po seřízení výroby)
  • 5 týdnů dovolené
  • Půlroční prémie
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance 15.000,- Kč
  • Odměňovací systém Cafeteria
  • Nadstandardní výše příplatků za práci o víkendech
  • Nadstandardní příspěvek na stravování (oběd Vás vyjde v průměru na 15Kč, po odpracovaném roce v průměru na 5Kč)
  • Bonus za práci bez absence
  • Bonus za kvalitu v rámci celého týmu
  • Odměny k významným životním výročím
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění

Kontakt

Faurecia Group
Andrea Hutlova