Operátor logistiky, Nýřany - náborový příspěvek 7000CZK

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.
Pro náš závod u Plzně zabývající se výrobou autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Staňte se součástí Faurecie!

Výrobní závod v Nýřanech u Plzně vyrábí automobilové sedačky pro automobilku BMW. Nabízíme kvalitní zaškolení a stabilní práci v dynamickém automobilovém průmyslu.

Pracovní náplň:

• zásobování výrobních linek materiálem pomocí Retrucku, VZV s krátkými vidlemi
• obsluha logistického vláčku z materiálem
• práce se skenerem v systému SAP

Požadujeme:

• zkušenosti s obsluhou VZV, Retrucku či vláčku velkou výhodou
• ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
• fyzickou zdatnost, vysoké pracovní tempo a spolehlivost
• základní znalost práce na počítači → používáme WORD, EXCEL a SAP

Nabízíme:

• možnost profesního růstu → možnost oprávnění na VZV
• náborový příspěvek 7 000 CZK
• oběd / večeři v závodní kantýně platí Faurecia
• ubytování na firemních ubytovnách nebo příspěvek na ubytování až 20 000 CZK
• příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem → jezdíme z Plzně, Stříbra a Holýšova
• služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
• příspěvek na penzijní připojištění + další zaměstnanecké výhody

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Pro další informace, zavolejte přímo na telefonní číslo 601 256 175 nebo
volejte ZDARMA na číslo 800 123 295.

Dejte nám o sobě vědět!

Kontakt

Faurecia Group
Dan Mikulič