Inženýr kvality - Náborový příspěvek 15.000 Kč

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? Mezi naše prémiové zákazníky patří společnosti – BMW, Mercedes, Toyota a další. V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy pro nové projekty. Spojte svoji budoucnost s tou naší a podílejte se s námi na výrobě vozů skvělých značek!

Popis pozice:

  • Zajištění kvalitativních požadavků zákazníka ve výrobním procesu
  • Pravidelné sledování spokojenosti zákazníka a nových požadavků
  • Podpora výroby při řešení kvalitativních problémů
  • Podpora při zlepšování interních ukazatelů kvality
  • Pravidelná analýza dat, příprava a zpracování reportů
  • Příprava auditů - interních i zákaznických

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost AJ, NJ- výhodou
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Analytické myšlení, organizační schopnosti, důslednost, kreativita
  • Vhodné i pro šikovného absolventa

Co Vám za to nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Půlroční prémie
  • Systém benefitů Cafeteria (doprava, seniorita, zlepšovací nápady)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Zajištění hlídání dětí externí firmou
  • Volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
  • Nadstandardní příspěvek na stravování (oběd Vás vyjde v průměru na 15Kč, po odpracovaném roce v průměru na 5Kč)

Kontakt

Faurecia Group
Andrea Hutlova