Trainee Program - Koordinátor zlepšování procesů v logistice

Pro náš závod Písku, zabývající se výrobou výfukových systémů, hledáme vhodné kandidáty do rozvojového programu, který Ti pomůže nastartovat Tvoji kariéru. Jsi student vysoké školy, umíš anglicky a nebojíš se komunikace s lidmi? Pak jsi náš člověk. Nabízíme práci pro špičku v oboru automotive, která se dá skloubit se školou a otevře Ti dveře do oblasti řízení lidských zdrojů.

Jaká bude Tvoje náplň práce:

  • spolupracovat na zajištění implementace logistických metod a nástrojů v závodě;
  • spolupracovat na zabezpečení standardů logistiky v závodě: MIFA, Milk run, levelling…;
  • podporovat tým logistiky v rámci implementace příslušných nástrojů;
  • poskytovat technickou podporu ostatním funkcím;
  • trénovat a školit zaměstnance závodu;
  • účastnit se workshopů zaměřených na rozvoj nástrojů v závodě;
  • spolupracovat na návrzích směřujících ke zvýšení a zrychlení reakce v případě problémů;
  • identifikovat a implementovat vzorové “nejlepší praktiky” z ostatních závodů;
  • definovat oblasti ke zlepšování.

Jaké požadavky bys měl/a splňovat:

  • schopnost každodenní plynulé komunikace v angličtině (podmínka); francouzština je výhodou;
  • znalost MS Office - Excel na pokročilé úrovni;
  • znalost 8-D nástroje, tahového systému výroby a SAP (výhoda);
  • analytické myšlení;
  • samostatný přístup k práci, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu.

Co Ti nabízíme:

  • trainee program založený na efektivním zaškolení v konkrétním zvoleném oboru - LOGISTIKA;
  • placený program pro absolventy v délce 9 měsíců;
  • platové ohodnocení 25 000 - 35 000,- Kč;
  • zázemí nadnárodní výrobní společnosti;
  • práci ve skvělém týmu;
  • velmi rychlou kariéru v automotive oboru, mobilitu napříč Faurecia Group;
  • příležitost aktivně využívat cizí jazyky;
  • příspěvek na dopravu až 2 500,- měsíčně;
  • 5 týdnů dovolené po odpracování prvního roku a další zajímavé benefity (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, benefity pro volný čas formou cafeteria, …);

Kontakt

Faurecia Group
Veronika Kofroňová
Průmyslová 466
397 01  Písek
Česká republika