Supervisor výroby - směnový mistr

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? Mezi naše prémiové zákazníky patří společnosti – BMW, Mercedes, Toyota a další. V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy. Spojte svoji budoucnost s tou naší a podílejte se s námi na výrobě vozů skvělých značek!

Popis pozice:

  • Vedení 15-25 operátorů-dělníků
  • Zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách
  • Plánování rozložení lidí k linkám na další dny a na týdenní bázi
  • Report denní výroby
  • Zajištění pravidelného toku informací v týmu
  • Zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení
  • Práce na 3 směny

Požadujeme:

  • Znalost práce na PC
  • Schopnost vést celou směnu
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti

Co Vám nabízíme?

  • Velmi zodpovědnou a samostatnou práci
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Půlroční prémie
  • Nadstandardní příspěvek na stravování (oběd Vás vyjde v průměru na 15Kč, po odpracovaném roce v průměru na 5Kč)
  • Odměny k významným životním výročím
  • Odměny za senioritu
  • Výplata vždy včas na účtu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

To nezní špatně, že? Zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na Vás!

Kontakt

Faurecia Group
Andrea Hutlova