Program pro studenty: Plánovač výroby - FCM Písek

Pro náš závod Písku, zabývající se výrobou výfukových systémů, hledáme vhodné kandidáty do rozvojového programu, který Ti pomůže nastartovat Tvoji kariéru. Máš vysokou školu, umíš anglicky a nebojíš se komunikace s lidmi? Pak jsi náš člověk. Nabízíme práci pro špičku v oboru automotive, která se dá skloubit se školou a otevře Ti dveře do perspektivního oboru logistiky.

Jaká bude Tvoje náplň práce:

  • Analyzovat potřeby zákazníka a promítat je do výrobního plánu;
  • připravovat krátkodobý a dlouhodobý výrobní plán pro stanovení optimálních úrovní objemů a zdrojů (připravenost a kapacita lidí, strojů, materiálů a dodavatelů);
  • předvídat potřeby zákazníků a operativně přizpůsobovat výrobní plán odchylkám v poptávce;
  • komunikovat s výrobou s cílem odsouhlasení výrobního plánu;
  • kontrolovat plnění výrobního plánu dle stanoveného rozpočtu;
  • zodpovídat za aktivní řízení skladových zásob;
  • zodpovídat za dodržování interních postupů a standardů.

Jaké požadavky bys měl/a splňovat:

  • Aktivní student VŠ, nejlépe technického směru;
  • schopnost každodenní plynulé komunikace v angličtině (podmínka); francouzština je výhodou;
  • schopnost práce 5 dní v týdnu;
  • praxe v logistice, průmyslové odvětví, ideálně automobilový průmysl (výhoda)
  • znalost MS Office - Excel na pokročilé úrovni (výhoda)
  • znalost 8-D reportu, Kanbanu a SAP (výhoda)
  • analytické myšlení;
  • samostatný přístup k práci, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu;
  • vítáme mobilitu v rámci ČR, Evropy, příp. celého světa.

Co Vám nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní výrobní společnosti;
  • rozvojový program pro talentované studenty založený na efektivním zaškolení v konkrétním zvoleném oboru - LOGISTIKA;
  • práci ve skvělém mladém týmu;
  • velmi rychlou kariéru v automotive oboru, mobilitu napříč Faurecia Group;
  • motivující mzdové ohodnocení;
  • příležitost aktivně využívat cizí jazyky;
  • fyzioterapeut na pracovišti;
  • příspěvek na dopravu až 2 500,- měsíčně;
  • 5 týdnů dovolené po odpracování prvního roku a další zajímavé benefity (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, benefity pro volný čas formou cafeteria, …).

Kontakt

Faurecia Group
Veronika Kofroňová
Průmyslová 466
397 01  Písek
Česká republika