Production Manager

''Technical perfection and automotive passion!''
New trends and expectations are reshaping the automotive industry. Inspired by the exciting new challenges associated with this revolution, Faurecia anticipates the future of mobility developing cutting-edge solutions for smart life on board and sustainable mobility.
If you’re willing to contribute and create value for tomorrow’s cleaner and smarter mobility, Faurecia is the place to be.

Tato pracovní pozice Vám zajstí kariérní růst v rámci závodu, divize i země. Máme Vám co nabídnout, je nás již 5500 Faureciánů.Zajistíme Vám konkurenceschopný plat včetně semestrálních prémií, 5 týdnů dovolené a benefitního rpogramu. Jako bonus je fajn parta lidí, která spolu tráví čas i mimo práci, legrace, perpektivní obor s novými technologiemi a možností se učit od nejlepších.Připojte se k našemu vítěznému týmu při závodu o nejlepší technologickou proměnu v automobilovém průmyslu!

Role a klíčové úkoly:

Výrobní manažer je členem managementu a klíčovou funkcí v rámci závodu. Mezi jeho hlavní úlohy patří plánování, organizace a kontrola výroby v závodě, zajištění efektivní a včasné výroby zboží v rámci rozpočtu a udržení marže a produktivity. Zároveň je to osoba, která jde příkladem a prokazuje klíčové hodnoty společnosti Faurecia.

Na této zajímavé pozici bude ve vaší kompetenci:

Vedení týmu cca 100 lidí, zajištění jejich dovedností, rozvoje, spokojenosti a bezpečného pracovního prostředí v souladu se standardy naší společnosti.
Jednání jako oficiální zástupce závodu před zákazníky a implementace nezbytných opatření v oblasti výrobních postupů tak, aby byly splněny požadavky zákazníků.
Účast na průběžném zlepšování postupů v rámci závodu.
Příprava a prezentace rozpočtu UAP, kontrola aktuálních výrobních nákladů, udržení výrobní marže a monitoring produktivity.

Vaše dovednosti a zkušenosti by měly být následující:

Mít prokazatelné zkušenosti z managementu v automobilovém průmyslu a znalost techniky, umět také velmi dobře anglicky. Součástí Vašich denních povinností je vedení lidí a rozvoj jejich dovedností? Uvedení nového projektu do výrobního provozu je pro Vás výzvou?

Připojte se k našemu vítěznému týmu při závodu o nejlepší technologickou proměnu v automobilovém průmyslu!

.

Kontakt

Faurecia Group
Milan Dunajčík