Plant Logistic Launch Leader

Nové a budoucí trendy přetvářejí automobilový průmysl. Inspirována novými podnětnými výzvami spojenými s touto revolucí, předvídá Faurecia budoucnost mobility vývojem špičkových řešení pro chytrý život na palubě automobilu a udržitelnou mobilitu. Chcete-li se připojit a vytvářet hodnoty pro čistší a chytřejší mobilitu zítřka, Faurecia je to pravé místo.
Pro náš závod u Plzně zabývající se výrobou autosedaček hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

• vedení nového náběhu výroby z pohledu logistiky – plánování, kontrola rozpočtu, vedení projektů
• spolupráce s podpůrným týmem celého náběhu – určení priorit, delegace úkolů, kontrola realizace
• komunikace se zákazníky, členy týmu či externími partnery, reporting vedení firmy

Požadujeme:

• zodpovědnou osobu znalou automotive prostředí
• zkušenosti s náběhem nového programu z pohledu logistiky ve výrobní společnosti
• orientace v logistických a skladových procesech
• silnou osobnost s důrazem na výsledek
• dobré komunikační schopnosti v angličtině
• znalost němčiny výhodou

Nabízíme:

• možnost profesního růstu
• semestrální bonus navázaný na Vaše výsledky
• oběd v závodní kantýně platí Faurecia + další možnosti stravování
• služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
• Příspěvek na dopravu
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na kartu Multisport
• Faurecia události (firemní večírek, FamilyDay, sportovní turnaje apod.)
+ další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Faurecia Group
Dan Mikulič