Procesní inženýr

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí sedaček hledáme nové kolegy na uvedenou pozici:

Pracovní náplň

Podpora výroby a neustálého zlepšování výrobního procesu
Implementace výrobního procesu
Nastavování výrobních rutin
Správa dokumentů pro výrobní proces
Kontrola dokumentace týkající se nových nástrojů
Řízení procesu snižování výrobních nákladů (náhradní díly)
Práce s roboty ABB, Motoman/Yaskawa
Koordinace směnových seřizovačů

Naše představa o Vás

SOU/SŠ vzdělání technického směru
Praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici minimálně 2 roky
Zkušenosti z roboty ABB, Motoman
Čtení technických výkresů
Uživatelská znalost AutoCAD výhodou
Anglický jazyk na úrovni B2
Uživatelská znalost MS Office
Odolnost vůči stresu
Pozitivní přístup k práci

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Moderní výrobní technologie a procesy
Příspěvek na stravování, dojíždění, penzijní připojištění
5 týdnu dovolené po odpracování 1 roku
Náborový příspěvek, přípěvek za doporučení
Bonus za pracovní výročí

Je to na Vás!

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme
Kandidáty, kteří budou nejvíce odpovídat požadovanému profilu, si dovolíme přizvat k osobnímu pohovoru
Těšíme se na Vás

Kontakt

Faurecia Components Písek s.r.o.
Michaela Lešková
Telefon: +420 724 426 836