Operátor výroby

Pro náš závod v Písku, zabývající se výrobou výfukových systémů, hledáme nové kolegy

Přijmeme pracovníky do výroby! Co budete dělat:

  • vyrábět, kompletovat a kontrolovat vyráběné díly
  • dodržovat pokyny nadřízeného
  • zodpovídat za kvalitu své práce

Co nabízíme:

  • Vaše první mzda bude činit až 24 000,- za měsíc bez přesčasů, v případě přesčasů 8 hodin za týden až 29 000,-
  • zajímavý náborový příspěvek 8 000,-
  • odměna za doporučení dalších nových kolegů až 12 000,-
  • roční bonus a měsíční odměny za mimořádnou aktivitu
  • příspěvek na dopravu až 2 500,- měsíčně
  • možnost získání praxe a dalšího kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené po odpracování prvního roku a další zajímavé benefity
  • dotované stravování ve firemní jídelně

Co požadujeme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • manuální zručnost, pečlivost
  • schopnost práce ve 3-směnném provozu

Kontakt

Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.
Průmyslová 466
397 01  Písek
ČR
Telefon: 800 100 087