Řidič VZV/Operátor v oddělení logistiky

Pro náš závod v Písku, zabývající se výrobou výfukových systémů, hledáme nové kolegy

Přijmeme pracovníky do skladu! Co budete dělat:

  • naskladňovat materiál po příjmu do skladu manipulační technikou;
  • dopravovat materiál ze skladu do výroby logistickým vlakem;
  • dopravovat obaly a hotové výrobky mezi výrobou a skladem;
  • připravovat a čistit obalový materiál pro následné použití ve výrobě (interní a externí);
  • třídit poškozené obaly;
  • zajistit vykládky a nakládky materiálu/obalů;
  • kontrolovat minimální stav zásob skladu;
  • kontrolovat množství zboží;
  • přepočítávat zásoby při inventuře;
  • pracovat ve 3-směnném nebo 4-směnném provozu.

Co požadujeme:

  • SO/SŠ vzdělání výhodou;
  • praxe v logistice výhodou;
  • zkušenosti s manipulační technikou výhodou;
  • samostatný přístup k práci, časová flexibilita, odolnost vůči stresu;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • základní znalost AJ výhodou.

Co nabízíme:

  • Vaše první mzda bude činit až 24 000,- za měsíc bez přesčasů, v případě přesčasů 8 hodin za týden až 29 000,-
  • zajímavý náborový příspěvek 8 000,-
  • odměna za doporučení dalších nových kolegů až 12 000,-
  • roční bonus a měsíční odměny za mimořádnou aktivitu
  • příspěvek na dopravu až 2 500,- měsíčně
  • možnost získání praxe a dalšího kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené po odpracování prvního roku a další zajímavé benefity
  • dotované stravování ve firemní jídelně

Kontakt

Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.
Průmyslová 466
397 01  Písek
ČR
Telefon: 800 100 087