Supervizor výroby

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Náplň pracovní pozice

• Zodpovídá za řádný chod směny a provozuschopnost Gapů
• Zodpovídá za kvalitu výroby na své směně
• Zpracovává výrobní dokumentaci a kontroluje výrobní dokumentaci podřízených
• Kontroluje činnost operátorů, gapleaderů
• Spolupůsobí při odstraňování problémů ve výrobě, popř. Objednává interně jejich řešení
• zodpovídá za personální řízení operátorů a gapleaderů • pravidelně provádí audity bezpečnosti práce
• rozvíjí své gapleadery dle
• provádí individuální pohovory se svými zaměstnanci
• zodpovídá za sledování a dosahování cílů v oblasti kvality, nákladů, dodávek a personálu (QCDP)
• zodpovídá za dodržování 8 základů kvality
• vytváří spolu s GL standardizovanou práci
• zaznamenává data do výrobního systému (PDE)
• koordinuje změny výroby dle výrobního plánu, popř. Kanbanu
• metodicky vede GL při linkovém QRCI a aktivně se účastní UAP QRCI

Požadujeme

- zkušenosti s vedoucí pozicí
- zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
- proaktivní jednání
- ochotu pracovat ve směnném provozu (nepřetržitý, třísměnný)
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení
- podporu týmu výrobního úseku
- organizaci úseku s podporou Gap leaderů (parťáků)
- 5 týdnů dovolené
- závodní jídelna v místě pracoviště
- systém benefitů

Kontakt

Kristýna Buryánová
Telefon: M +42 (0)723 371 717