Seřizovač

Náplň práce

odstraňuje kvalitativní problémy formou úpravy parametrů – seřizování strojů

Vyrábí dle výrobní dokumentace
Kontroluje kvalitu dílů
Zodpovídá za kvalitu dílů – dle systému samokontroly
Podporuje supervizora při plnění úkolů ve výrobě (vede ranní porady - této pozici jsou podřízeni 2 operátoři výroby na svěřeném úseku)
Vyplňuje předepsané dokumenty v rámci svěřeného úseku
Realizuje cíle UAP
Zodpovídá za pořádek na pracovišti a bezpečnost práce
Spolupůsobí při odstraňování závad a problémů ve výrobě
Navrhuje zlepšovací náměty a spolupůsobí při jejich realizaci
Spolupůsobí při zapracovávání nových členů týmu
Informuje supervizora o všech potencionálních problémech
Zastavení neshodných výrobků a výroby v případech NOK výrobku a/nebo NOK procesu

Požadavky na danou pozici

- chuť posunout se a rozvíjet se v rámci výrobní firmy
- zkušenosti s pozicí seřizovače nebo z automotive společnosti velkou výhodou
- samostatnost a iniciativa v rámci svěřeného úseku
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký, dlouhý týden)
- odolnost vůči stresu
-Vyučen v oboru strojní zámečník nebo ÚSO technického směru

Nabízíme

- práci na projektu pro významného zákazníka prémiové značky aut
- možnost profesního růstu (na pozici Supervizora, Method engineera, technologa,...)
- získání zkušenosti s vedením malého týmu
- práci ve stabilní výrobní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- smlouvu na dobu NEURČITOU
- závodní kantýna
- odměny za pracovní výročí

Kontakt

Faurecia Group
Hana Kotrbáčková
Telefon: 727 814 256