Mistr logistiky

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí sedaček hledáme nové kolegy na uvedenou pozici:

Pracovní náplň

  • Zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek
  • Organizace a plánování provozu v logistice
  • Vedení týmu 25 - 30 operátorů
  • Účast na náboru nových zaměstnanců a zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách
  • Plánování směn
  • Sledování a reporting klíčových ukazatelů
  • Zajištění efektivní logistické podpory výroby
  • Rozvoj a koučování GAP Leaderů (vedoucích operátorů)
  • Trvalé zlepšování
  • Práce ve 3 směnném režimu

Naše představa o Vás

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Organizační dovednosti
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Nadšení a chuť do práce

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Náborový příspěvek, příspěvek za doporučení, pracovní výročí
  • Příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, stravování
  • 5 týdnu dovolené po odpracovnání 1 roka

Kontakt

Faurecia Components Písek s.r.o.
Michaela Lešková
Telefon: +420 724 426 836