Elektrikář

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? Mezi naše prémiové zákazníky patří společnosti – BMW, Mercedes, Toyota a další. V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy. Spojte svoji budoucnost s tou naší! Těšíme se na Vás!

CO BUDETE DĚLAT:

Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
Výroba a montáž různých jednoduchých elektrických prvků
Provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
Preventivní údržba strojů a zařízení
Spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách
Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
A mnoho dalšího

NAŠE PŘEDSTAVA O VÁS JE NÁSLEDUJÍCÍ:

Vyučení v oboru elektro-mechanik, paragraf vyhl. 50 min. §6, SŠ elektrotechnická
Znalost oprav elektro, pneumatika, hydraulika je výhodou
Diagnostika poruch a jejich odstranění, opravy infrastruktury budov (kompresory, trafo)
Zkušenosti na vstřikovacích a termoformátovacích strojích a zařízeních
Čtení výkresové dokumentace
Svářecí průkaz, znalost PLC výhodou
Řidičské oprávnění skupiny B
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, práce ve výškách
Samostatnost, odpovědnost a chuť do práce

CO VÁM NABÍZÍME:

Nástup možný ihned
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Týden dovolené navíc
Zaměstnání ve stabilní společnosti s možností kariérního postupu
Možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době
Dotované stravování ve vlastním stravovacím zařízení
Finanční odměnu za odpracované roky formou Cafeterie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
Možnost využití Multisport karty
Zvýhodněný mobilní tarif od O2

Kontakt

Faurecia Group
Karolína Hrobařová