New Program Quality

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Pro náš závod u Plzně zabývající se montáží autosedaček hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

• koordinace náběhu nového programu z pohledu kvality
• organizace a účast na jednáních interních i zákaznických
• spolupráce se zákazníkem, vývojem, divizním týmem a dodavateli
• zodpovědnost za program z pohledu kvality v předsérii i při náběhu do série

Požadujeme:

• ambiciózního a zkušeného kvalitáře
• znalosti automotive standardů a nástrojů kvality
• zkušenosti s řízením zákaznické či dodavatelské kvality ve výrobní společnosti
• komunikativní úroveň angličtiny a němčiny

Nabízíme:

• možnost profesního růstu
• semestrální bonus navázaný na Vaše výsledky
• oběd v závodní kantýně platí Faurecia + další možnosti stravování
• služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
• příspěvek na dopravu
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na kartu Multisport
• Faurecia události (firemní večírek, FamilyDay, sportovní turnaje apod.)
+ další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Faurecia Group
Veronika Wildová