Warehouse Manager / Manažer skladu

Společnost Faurecia charakterizuje vášeň pro automobily. Jsme odborníci na design a výrobu tří hlavních automobilových modulů: součástí automobilových interiérů, sedadel a výfukových systémů. Jsme 6. největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl.
Faurecia Interior Systems v Mladé Boleslavi se od svého vzniku v roce 1996 zaměřuje na výrobu přístrojových desek a obložení dveří do automobilů. V současné době vyrábíme zejména díly pro automobily Škoda, Opel Insignia, Ford Focus, Citroen DS5, Mercedes A class, Audi A3 a Alfa Romeo a zaměstnáváme cca 1000 lidí. Navíc jsme se rozhodli zde nově alokovat kromě výroby i naše vývojové aktivity a aktuálně hledáme posily na specializované technické i další profese.

Pracovní náplň

  • Vedení a rozvoj týmu koordinátorů pro zlepšování a mistrů logistiky
  • Zajištění plného respektování a dodržování BOZP
  • Odpovědnost za správnost účetních pohybů a přesnost skladových zásob
  • Aktivní účast a vedení systému zlepšování
  • Organizace a plánování směn podle výroby
  • Účast na náboru mistrů a vedoucích operátorů, jejich zaškolování a vedení
  • Denní reporting
  • Účast na střednědobém a dlouhodobém plánování lidských zdrojů
  • Řízení a vedení tvorby a udržování standardů v logistice
  • Podílení se na zvyšování produktivity v logistice

Naše představa o Vás

  • Zkušenost z vedoucí pozice v logistice v automobilovém průmyslu
  • Pokročilou znalost Aj - schopnost komunikovat s kolegy, kteří nehovoří česky
  • Znalost SAP a pokročilých funkcí v Excelu
  • Organizační dovednosti

Nabízíme

  • Prostředí mezinárodní společnosti
  • Odborný i profesní růst v automobilovém průmyslu
  • Zajímavý benefitní balíček
  • Možnost spolupráce na projektech na mezinárodní úrovni
  • Možnost cestovat a navštívit jiné lokality a závody Faurecie u nás, i v zahraničí

Kontakt

Ing. David Havelec
Telefon: 724 337 081