Mistr údržby

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Pro náš závod v Písku zabývající se výrobou konstrukcí sedaček hledáme nové kolegy na uvedenou pozici:

Náplň práce

Vedení a organizace pracovníků údržby (4- 6 techniků )
Odpovědnost za delegování činností a koordinaci týmu v rámci okamžitých a preventivních oprav
Neustálé zlepšování procesů vedoucí k eliminaci prostojů při efektivním využívání nákladů na údržbu
Analýza prostojů a hledání kořenových příčin, návrh a realizace nápravných opatření
Denní reporting klíčových ukazatelů vedoucímu oddělení a dodržování reakčních pravidel
Kooperace s odděleními technologie a výroby
Práce ve 3 směnném provozu

Kvalifikace

SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
Praxe v údržbě nebo ve výrobě v průmyslovém prostředí
Zkušenosti s vedením týmu výhodou
Znalost metodologie TPM
Schopnost rychle řešit technické problémy
Organizační dovednosti, zodpovědnost
Proaktivní přístup a asertivita
Odolnost vůči stresu

Nabízíme

Prostředí mezinárodní společnosti
Možnosti profesního růstu
a dalšího vzdělávání
Možnost podílet se na digitalizaci a automatizaci údržby a mít vliv na její podobu
Zajímavý benefitní balíček

Kontakt

Faurecia Components Písek s.r.o.
Michaela Lešková
Telefon: +420 724 426 836