Regional Traffic Coordinator

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Co Vás čeká?

  • Spolupráce s plánovači materiálu, přepravními společnostmi a dalšími kolegy.
  • Práce se systémy (ERP, TMS…).
  • Analýza toku materiálu, dobré nápady k optimalizaci a zefektivnění procesů.
  • Tvorba týdenních plánů transportu a denní sledování jejich průběhu.
  • Zastřešení dodávek a jejich zadávání do systému.
  • Identifikace nesrovnalostí a jejich řešení bude Vaším denním chlebem.
  • Řešení reklamací poškozeného, chybějícího či zpožděného zboží.
  • Nastavení si spolupráce se závody, abyste rozuměl/a jejich potřebám a uměl/a jim pomoci.
  • Budete v kontaktu s finanční účtárnou, v případě potřeby dohledání a vysvětlení nesrovnalostí ve fakturách.

Na co se připravit?

  • Na změny v časových plánech, chybějící materiál, problémy s dopravou.

Čím Vás podpoříme?

  • Pravidelnými workshopy s kolegy na jednotlivých závodech.
  • Podporou nadřízeného i kolegů v týmu.
  • Zajímavou pozicí s širokým polem působnosti.
  • Systémem benefitů ve formě dotovaného stravování, 25-ti dnů dovolené, uceleného programu vzdělávání a workshopů, 13. platu a dalších.

Jak si Vás představujeme?

  • Absolvent / student posledního ročníku VŠ nebo absolvent SŠ.
  • Anglicky mluvící týmový hráč, němčina Vám je výhodou.
  • Uživatel MS Office s pokročilou znalostí Excelu.
  • Velmi komunikativní osobnost, která hravě zvládá stres.
  • Nadšenec pro automobilový průmysl, zkušenost v oboru logistiky / transportní logistiky velkou výhodou.

Je to ve Vašich rukou!

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme! Kandidáti, kteří budou nejvíce odpovídat našim představám si dovolíme přizvat k osobnímu pohovoru!

Kontakt

Faurecia Group
Tomas Prokop
Telefon: +420 601 059 385