Vedoucí výrobního úseku - supervizor

Společnost Faurecia charakterizuje vášeň pro automobily. Jsme odborníci na design a výrobu tří hlavních automobilových modulů: součástí automobilových interiérů, sedadel a výfukových systémů. Jsme 6. největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl.
Faurecia Interior Systems v Mladé Boleslavi se od svého vzniku v roce 1996 zaměřuje na výrobu přístrojových desek a obložení dveří do automobilů. V současné době vyrábíme zejména díly pro automobily Škoda, Opel Insignia, Ford Focus, Citroen DS5, Mercedes A class, Audi A3 a Alfa Romeo a zaměstnáváme cca 1000 lidí. Navíc jsme se rozhodli zde nově alokovat kromě výroby i naše vývojové aktivity a aktuálně hledáme posily na specializované technické i další profese.

Na pozici vedoucího výrobního úseku budete mít na starosti:

  • Vedení 15-25 operátorů - dělníků.
  • Zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách.
  • Plánování rozložení lidí k linkám na další dny a na týdenní bázi.
  • Účast na náboru nových zaměstnanců - operátorů.
  • Report denní výroby.
  • Zajištění pravidelného toku informací v týmu - pravidelné informační schůzky.
  • Zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek.

Co budete dělat?

Povedete tým dělníků. S tím je spojené plánování, jejich nábor, zaučení a rozložení na směnách. Zároveň budete mít na starost plnění výroby, infomovanost o aktuálním stavu, sledování vývoje. Musíte také dohlížet na dodržování bezpečnostních pravidel a mít přehled o toku materiálu. Bez Vás a Vašeho vedení nemůže výrobní jednotka dobře fungovat.
Pokud si spolupráci v týmech dobře nastavíte, budete ji muset udržet a dál kolegy motivovat, k čemuž vám dáme mnoho nástrojů.

Jaká je práce u nás?

Jsme nadnárodní firma, nabídneme Vám práci u které je vidět její výsledek a smysl. Budete pracovat v prostředí výrobního závodu ve směnném provozu, denně řídit svůj tým a hlavně, pokud Vás Vaše práce bude bavit a dáte do ní všechno, velmi rychle kariérně porostete. Často jsou ze schopných vedoucí naši budoucí manažeři výroby.

Kým se stanete?

Naučíme Vás maximum. V rámci školící Faurecia Akademie Vás naučíme vše potřebné, nenecháme Vás plavat. Je zde možnost výuky cizího jazyka, kariérního růstu, rozšíření manažerských a technických kompetencí.

Kontakt

Ing. David Havelec
Telefon: 724 337 081