Engineering change coordinator

Ve Faurecii děláme svou práci srdcem, jsme pro ni zapáleni, jsme ji fascinováni a jsme na ni hrdí. Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost. Všechny tyto prvky jsou spojeny firemní kulturou, která u nás není pouhým bezvýznamným pojmem. Chcete-li být naší součástí, připojte se k nám a staňte se Faurecianem!

Pro náš závod u Plzně zabývající se montáží autosedaček hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

- koordinace zákaznických změn z pohledu logistiky
- správa kmenových dat v ERP systému
- úzká spolupráce s dalšími odděleními
- organizace a účast na jednáních interních a zákaznických
- koordinace a monitoring výběhu starých materiálů s důrazem na minimalizaci nákladů

Požadujeme:

- zkušenosti z výrobní společnosti na podobné pozici
- znalost automotive prostředí velkou výhodou
- komunikativní úroveň angličtiny
- organizační dovednosti, MS Office
- komunikační dovednosti, analytické myšlení

Nabízíme:

- možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání
- motivující finanční ohodnocení
- stravování zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- semestrální bonus navázaný na dosažené výsledky
+ další Faurecia benefity

Kontakt

Faurecia Group
Veronika Wildová