Manufacturing engineering expert

Společnost Faurecia charakterizuje vášeň pro automobily. Jsme odborníci na design a výrobu tří hlavních automobilových modulů: součástí automobilových interiérů, sedadel a výfukových systémů. Jsme 6. největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl.
Faurecia Interior Systems v Mladé Boleslavi se od svého vzniku v roce 1996 zaměřuje na výrobu přístrojových desek a obložení dveří do automobilů. V současné době vyrábíme zejména díly pro automobily Škoda, Opel Insignia, Ford Focus, Citroen DS5, Mercedes A class, Audi A3 a Alfa Romeo a zaměstnáváme cca 1000 lidí. Navíc jsme se rozhodli zde nově alokovat kromě výroby i naše vývojové aktivity a aktuálně hledáme posily na specializované technické i další profese.

Náplň práce

  • Plánuje a realizuje opatření vedoucí ke stabilizaci a optimalizaci stávající výroby a k zajištění hladkého náběhu nových projektů s ohledem na náklady a kvalitu
  • Stanovuje a dokumentuje procesní parametry (technologická dokumentace) a v případě odchylek stanovuje odpovídající opatření (akční plán)
  • Vede databázi vad a souvisejících změn technologických parametrů
  • Zodpovídá za plánování, provádění a dokumentaci technologických zkoušek a testů, optimalizaci procesů s cílem zkracování časů cyklů, snižování zmetkovitosti a repasních prací, zvyšování kvality produktů, dosažení úspor materiálu
  • Se sériovým vývojem spolupracuje na sériových změnách (nové materiály, změny technologií, nářadí, …)
  • V rámci nových projektů podporuje svými odbornými znalostmi projektový tým

- Specifikace zařízení, připomínkování specifikací
- Konstrukční uvolnění
- Optimalizace parametrů

  • V rámci své zodpovědnosti se účastní P-FMEA, auditů dodavatelů, zákazníků, jednání s dodavateli, zákazníky
  • Účastní se jednání QRQC
  • V případě potřeby odborně podporuje jiné závody Faurecia
  • Sleduje a vyhodnocuje způsobilosti strojů a nářadí (Cm, Cmk)

Požadovaný profil a zkušenosti

  • ÚSO technického zaměření + 5 roků praxe, VŠ technického zaměření + 3 roky praxe
  • znalost práce na PC – MS Office
  • základní komunikace v AJ
  • časová flexibilita - jednosměnný provoz s občasnou pracovní pohotovostí
  • technické znalosti (hydraulika, elektrika, pneumatika)
  • výhodou je schopnost ovládat řídící jednotky strojů
  • výhodou je schopnost základního nastavení ABB, Staubli, Fanuc robotů
  • schopnost provádět technické analýzy
  • výhodou je znalost speciálních technických činností (vysekávání, zeslabování horký nůž, AB zeslabování, US svařování, VIB svařování, Hot plate welding, utahování, nýtování)

Co za to nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, jednoho z hlavních dodavatelů v automotive
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Bonusový systém včetně 13.platu
  • Standardní balíček benefitů v rámci nadnárodního korporátu (Sodexo poukázky, stravování v závodě, týden dovolené navíc, další profesní rozvoj)
  • Veškeré nástroje potřebné pro tuto pozici (telefon, počítač atd)

Kontakt

Ing. David Havelec
Telefon: 724 337 081